ارسال سفارش

۱- ارسال به سراسر ایران

تحویل رایگان فروشگاه اینترنتی کفش پاتیک ویژه سفارش های تحویل در شهرهای تبریز و تهران است. هزینه ارسال برای سایر شهرستان ها هم به صورت نصف نصف خواهد بود. یعنی نصف مبلغ هزینه ارسال برای سایر شهرستان ها در سراسر کشور بر عهده کفش پاتیک و نصف دیگر بر عهده خریدار خواهد بود.

سفارش هایی که در روزهای کاری تا ساعت 14 ثبت شوند در همان روز امکان تحویل دارند. همچنین، سفارش هایی که بعد از ساعت 14 ثبت می‌شوند در اولین ساعات کاری روز بعد تحویل می‌گردند.

۲- پست پیشتاز

پرده ها ی شرکت نور آفتاب از طریق ترمینال برای سراسر کشور امکان پذیر است. سفارش هایی که در روز کاری تا ساعت ۱۱ ثبت شوند ظرف ۲۴ ساعت ارسال  می گردد به استثنا سفارشات فوری که با هماهنگی شرکت و در صورت امکان همان روز ارسال می شود.

۳- پست سفارشی

کلیه سفارش ها با استفاده از سرویس پست سفارشی نیز ارسال می شوند.

زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی از طریق پست سفارشی 4.5 روز است.لازم به ذکر است در مناسبت های خاص و روزهای پایانی سال، سفارش های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس ‌‏های پستی با کمی تأخیر به دست مشتریان برسد.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می توانید مرسوله خود را از طریق سایت شرکت پست رهگیری کنید.

۴- ارسال با باربری

جهت رفاه حال مشتریان ارجمند، امکان ارسال خریدهای عمده با حجم بالا از طریق باربری فراهم شده است. هزینه ارسال با باربری بر عهده خریدار بوده و کرایه بر مبنای تعرفه متداول باربری محاسبه خواهد شد.

5- تحویل درب فروشگاه

کلیه سفارش های مشتریان محترم، پس از انجام مراحل نهایی ثبت سفارش و خرید، درب فروشگاه هم تحویل مشتری می گردد و فروشگاه کفش پاتیک هیچگونه مسئوولیتی در قبال حمل و هزینه حمل تقبل نمی کند.