تاریخچه کفش پاتیک

من، کاظم موذنی، موسس کفش پاتیک از ۸ سالگی همراه با برادرم در اولین کارخانه چرم سازی تبریز که در آخر شهناز قرار داشت کار می کردیم. برادر بزرگم تولیدی کفش داشت که در آنجا شروع به کار کردیم که نام تولیدیش موذنی بود و کفش چرم دست دوز زنانه تولید می کردیم.

بعد از خدمت سربازی شروع به تولید کردم به نام برند کاظم موذنی که تولید را به روزی صد جفت رسانده بودم. بازار چین که پایش به ایران باز شد و چرخ تولید ما خوابید و چک خیلی از مشتری ها برگشت خورد و ما ورشکسته شدیم، دوباره برگشتم به کارگری و بعد از دو سال باز تصمیم گرفتم تولید را از نو شروع کنم.

با روزی یک جفت تولید که به تنهایی همه کارهای کفاشی را انجام می دادم با داشتن کيفيت خوب در این صنعت مشتری هایمان روز به روز بیشتر شدند و با حضور در نمایشگاه های مختلف کارمان را توسعه دادیم.

فروشگاه کفش پاتیک آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز است.

کسب قله های افتخار

 در نمایشگاه بین‌المللی در تخصص کیف و کفش در سال ۹۲ جزو بهترین ها شناخته شدیم و نشان افتخار دریافت کردیم و هر سال نیز این نشان افتخار را از نهادهای مختلف دریافت می کنیم.

در سال ۹۸ در همایش پیشکسوتان صنعت کفش تبریز نشان افتخار از دست شهردار وقت تبریز و رئیس اتحادیه کفاشان دریافت کردیم و چند نمونه از تولیدمان در جاهای مختلف به عنوان نماد صنعت  کفش تبریز نگه داری می شود.

از جمله در موزه تبریز و در دفتر اتحاديه کفاشان و اداره های مختلف از جمله استانداری تبریز به عنوان نماد صنعت کفش تبریز نگه داری می شود.

چرا کفش پاتیک

کیفیت بالای محصولات

محصولات کفش پاتیک به دلیل استفاده از چرم طبیعی تبریز، دارای کیفیتی بی نظیر است.

برند برتر تولید کفش

دریافت نشان افتخار صنعت کفش و معرفی به عنوان نماد صنعت کفش، افتخاری است که به آن می بالیم.

تولیدات اصیل

ما با استفاده از چرم تبریز، محصولاتی اصیل و شایسته خریداران کفش ایرانی با چرم اصیل تبریز تولید می کنیم.

فروشگاه شیک و مجهز

فروشگاهی شیک با طراحی مدرن راه اندازی کرده ایم تا خریداران با خیالی راحت و در فضایی دل نشین نسبت به خرید کفش اقدام کنند.

تولید برای همه سلیقه ها

انواع مختلفی از کفش مردانه، زنانه و بچه گانه را برای سلایق مختلف تولید و در معرض انتخاب مشتریان قرار می دهیم.

تنوع محصولات

علاوه بر کفش، انواع کیف مردانه، زنانه و بچه گانه را در مدل ها و زنگ های متنوع تولید می کنیم.